Daha Tüplü Daha Öfkeli

Ücretsiz yarış oyunu.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 46 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Bunbo games
Ücretsiz lastik yakma, spin atmak için gerekli olan bir oyun.

Efsane oyunun ikinci versiyonu olarak piyasaya çıkmıştır. Murat 124, volga, beamont, brentwood, lancaster, leiston eagle, phoneix, piedmonte, cheval, pickup gibi yaşlı kurtları barındıran bu oyun artık sitemizden temin edebilirsiniz. Online olarak diğer çevrimiçi oyuncularla yarışabilirsiniz. 

Drift yapın, spin atın, ortalığı tüpün gazına boğun. Tavsiye edilen sistem gereksinimleri 1 ghz cpu ve 512 mb. ram önerilir. Uygulamanın tam anlamıyla çalışması için telefonu yeniden başlatmakta fayda var ardından ayarlar sekmesinden telefonunuza uygun ayar ve sensörleri seçin. Nostaljik araba yarışı, gerçekçi araba fiziği, yapay zeka, nitro, duman, lastik efektleri, en iyi tur süresini tutma, nitro ile maksimum hız, isteğe göre plaka, arka cama yazı yazma, canlı ses efektleri gibi daha adını sayamadığımız bir çok özelliği içinde bulunduran bu uygulamaya bir tıkla can verebilirsiniz ve bu yaşlı kurtları hayatınıza dahil edebilirsiniz.

Daha fazla beklemeden oyuna başlamanızı ortalığın tozunu dumana katmanızı ve nice rekorlar kırmanızı temenni ederiz. Eski sürümüne göre daha nice güncellemeler ye yenilikler katılmıştır. Sadece iki üç pistle sınırlı kalmayıp online olarak arkadaşlarınızla bile yarışabilirsiniz isterseniz facebook ile isterseniz misafir girişi yapabilirsiniz ama arkadaşlarınızı bulup yarışabilmek için facebook girişi şarttır. Şimdiden yanlamanızın, lastik yakmanızın kokusunu alabiliyor iyi oyunlar diliyorum. 

Daha Fazla Göster
Daha Tüplü Daha Öfkeli indir